تنگ کردن واژن با لیزر

عمل تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر : واژن خانم ها به صورت آناتومیک ، خاصیت الاستیک دارد ؛ بدین معنا که می تواند دوباره به حالت سابق خود باز گردد. اما عواملی اعم از افزایش سن ، اضافه وزن قابل توجه ، مقاربت جنسی زیاد و زایمان های متعدد می توانند منجر به گشادی واژن شوند که البته سن و زایمان تاثیر بسزایی در گشاد شدن واژن دارند. ( متخصص زنان اهواز )

به طور کلی با افزایش سن ، سطح هورمون استروژن در بدن خانم ها کاهش می یابد ، که این اتفاق می تواند باعث کاهش قدرت عضله و بافت همبند اطراف واژن شود.

به دنبال کاهش تولید استروژن ، ضخامت دیواره واژن نیز کمتر شده و به تدریج نازک می شود ؛ این امر سبب ضعف عضلات جداره واژن می گردد که به آن آتروفی واژن می گویند و این مسئله نهایتا به گشاد شدن واژن می انجامد.

گشاد شدن مهبل یا واژن ، سبب نارضایتی جنسی شده و حتی ممکن است موجب بی اختیاری ادرار و مواردی از این قبیل نیز گردد.

تنگ کردن واژن با لیزر

آیا برای تنگ کردن واژن راهی وجود دارد ؟

بله ، امروزه با پیشرفت علم پزشکی خوشبختانه روش های متعددی ؛ از جمله جراحی تنگ کردن واژن و تنگ کردن واژن با لیزر ، بدین منظور معرفی شده اند و در حال حاضر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

بسیاری از خانم ها از انجام اعمال جراحی تهاجمی واهمه دارند و همواره به دنبال راهی موثر ولی در عین حال غیرتهاجمی ، ایمن و بی خطر می باشند ؛ لذا شاهد آن هستیم که عمل تنگ کردن واژن با ليزر در میان روش های موجود بیشتر مورد توجه قرار گرفته و اکثریت مراجعین تمایل به انجام تنگ کردن واژن با استفاده از تکنولوژی لیزر دارند.

مکانیزم لیزر در تنگ کردن واژن :

لیزر با تحریک سلول ، سبب تولید کلاژن و تشکیل الاستین و آنژیوژنز ( تشکیل رگ های خونی جدید ) در محل آسیب شده و بدین ترتیب منجر به تشکیل بافت ضخیم تر در جداره واژن می گردد و این امر باعث می شود واژن قوام خود را مجددا باز یابد.

بنابراین در صورتی که به دنبال رفع مشکلات ناشی از گشادی واژن ، بهبود کیفیت عملکرد جنسی و داشتن رابطه جنسی لذت بخش تری هستید ؛ تنگ کردن واژن با لیزر یا اصطلاحا لیزر واژینال می تواند در این راستا بسیار کمک کننده باشد.

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر

هزینه عمل تنگ كردن واژن ، پس از معاینه بیمار توسط پزشک متخصص زنان تعیین می گردد ؛ لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می بایست به متخصص زنان مراجعه فرمایید.

پاسخ

نوزده − 10 =

Call Now Buttonتماس با دکتر