دکترفریده فرح بخش

جراح و متخصص زنان و زایمان

سرکار خانم دکتر فریده فرح بخش ، موفق به کسب رتبه 12 کنکور سراسری پزشکی عمومی شدند ؛ ایشان توانایی تحصیل در بهترین دانشگاه های ایران را داشتند اما صرفا به علت علاقه به زادگاه خود استان خوزستان و شهر اهواز و عدم علاقه به دوری از خانواده در شهر خود یعنی شهر اهواز تحصیلات خود را ادامه دادند.

ایشان یکی از برترین دانشجوهای دوران خود بوده و دوره پزشکی عمومی را با کسب معدل الف پشت سر گذاشتند.

دکتر فریده فرح بخش ، به علت کسب نتیجه عالی از دوره پزشکی عمومی توانایی تحصیل در برترین رشته ها و دانشگاه ها را داشتند ؛ اما به دلیل علاقه به رشته زنان و زایمان این رشته را برگزیده و در بهترین مرکز تحصیل رشته زنان و زایمان در زادگاه مورد علاقه خود استان خوزستان تحت نظر جناب دکتر راضی به تحصیل پرداختند و سپس در سال 1374 در بورد تخصصی رشته زنان و زایمان با معدل الف از دانشگاه اهواز فارغ التحصیل شدند.

سرکار خانم دکتر فرح بخش ، بلافاصله پس از اخذ تخصص ، کار خود را در مرکز بهداشت و درمان شرکت نفت اهواز شروع کرده و به مدت 17 سال سمت رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان بزرگ شرکت نفت اهواز را دارا بودند و پس از آن کار خود را به صورت خصوصی در مطب و در بیمارستان آریا ادامه دادند.

خانم دکتر فریده فرح بخش ، به علت علاقه به افزایش علم و آگاهی خود دوره های متفاوتی هم چون دوره 6 ماهه لاپاراسکوپی تحت نظر جناب دکتر شروین در تهران ، دوره سونوگرافی در دانشگاه ایران و دبی تحت نظر اساتید بزرگ و دوره 4 ساله لیزر را گذرانده اند.

ایشان به طور مرتب در کنفرانس و کنگره های متعدد زنان و زایمان در داخل و خارج از کشور شرکت می کنند.

سرکار خانم دکتر فریده فرح بخش ، در حال حاضر در زمینه پریناتولوژی ، انجام سونوگرافی حاملگی و واژینال و عمل های زیبایی زنان با لیزر مشغول به فعالیت هستند.

بی شک دکتر فرح بخش ، یکی از پر کارترین پزشکان زنان و زایمان در استان خوزستان می باشند و موفقیت های بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند.

Call Now Buttonتماس با دکتر