لابیاپلاستی در اهواز

عمل لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز : لابیاپلاستی رایج ترین روش جوانسازی ناحیه تناسلی است. منظور از لابیا یا لبیا ، لب های بزرگ و کوچک بخش خارجی اندام تناسلی بانوان می باشد.

در اصطلاح پزشکی به لب های کوچکی که در واقع دهانه ورودی واژن را پوشانده اند ؛ لابیامینور و به لب های بزرگ که لابیامینور را احاطه کرده اند ، لابیاماژور اطلاق می گردد.

در حالت نرمال می بایست لابیامینورها به خوبی توسط لابیاماژورها پوشانده شده و قابل رویت نباشند.

حال آن که در برخی خانم ها ، لابیامینورها نسبت به لابیاماژورها بزرگ تر هستند تا جایی که از آن تجاوز کرده و بیرون می زنند.

قاعدتا این اتفاق ، سبب بروز ناراحتی هایی برای این دسته از خانم ها خواهد شد و به طور مثال برای آن ها در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و چسبان ، انجام برخی حرکات ورزشی مثل دوچرخه سواری ، مقاربت جنسی و غیره ایجاد ناراحتی خواهد کرد.

از این رو بانوانی که با بزرگ بودن لابیاهای داخلی ، روبرو هستند ؛ غالبا به دنبال راهی جهت اصلاح این وضعیت می باشند تا به کمک آن لابیامینور آن ها به حد نرمال رسیده و به طور کامل توسط لابیاماژور پوشانده شود.

دکتر فریده فرح بخش بهترین متخصص زنان اهواز ، با تکیه بر علم و توانمندی خویش اعمال درمانی و زیبایی زنان را به بهترین نحو ممکن ارائه می نمایند ؛ شما عزیزان می توانید در راستای کسب بهینه ترین خدمات درمانی و زیبایی حوزه زنان ؛ اعم از جوانسازی ناحیه تناسلی و لابیاپلاستی در اهواز به مطب ایشان مراجعه فرمایید.

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی چیست ؟

خوشبختانه امروزه دستیابی به این مهم ؛ از طریق عمل جراحی لابیاپلاستی محقق شده است و خانم هایی که از بزرگ بودن لابیامینور رنج می برند ، می توانند با انجام عمل لابیاپلاستی علاوه بر خلاصی از ناراحتی های ناشی از این معضل ؛ زیبایی اندام تناسلی خود را نیز افزایش داده و رضایت خود و شریک جنسی شان را نیز فراهم آورند.

در حقیقت طی عمل لابیاپلاستی ؛ جراح متخصص با توجه به اندازه و شکل لابیاها و از طریق تکنیک های مخصوصی ، اقدام به بریدن بخش های اضافی لابیامینور می نماید و با کوچک کردن سایز آن نتیجه ای رضایت بخش را تحقق می بخشد.

بنابراین می توان گفت که لابیاپلاستی ، نوعی جراحی زیبایی زنان است که در راستای تغییر اندازه ، حذف نواحی تیره و چروک خورده لابیامینور و نیز ایجاد تقارن در لابیامینور مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا لابیاپلاستی در دختران مجرد قابل انجام است ؟

همانطور که در طول مقاله مطرح نمودیم ، عمل لابیاپلاستی تنها بر روی قسمت خارجی ناحیه تناسلی متمرکز است ؛ لذا بر روی بکارت تاثیری نداشته و امکان انجام لابیاپلاستی در دختران باکره وجود دارد و آن ها نیز می توانند تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته باشند.

هزینه عمل لابیاپلاستی

تعیین هزینه نهایی عمل لابیاپلاستی ، تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای متعددی قرار دارد ؛ بنابراین نمی توان یک قیمت قطعی برای آن عنوان نمود.

عزیزانی که تمایل به انجام این عمل جراحی دارند ، می توانند جهت اطلاع از هزینه دقیق عمل به پزشک مورد نظر خود مراجعه نموده و پس از انجام معاینات و تشخیص های لازم از هزینه قطعی عمل لابیاپلاستی مطلع گردند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر