لابیاپلاستی در اهواز

عمل لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز : لابیاپلاستی رایج ترین روش جوانسازی ناحیه تناسلی است. در حقیقت لابیاپلاستی ؛ نوعی جراحی زیبایی زنان است که طی آن شکل ظاهری لابیاهای داخلی و گاها لابیاهای خارجی بخش بیرونی اندام تناسلی بانوان ، تغییر یافته و بهبود می یابد.

البته طبق تحقیقات انجام شده ؛ اکثر بانوان متقاضی این عمل جراحی ، تمایل دارند که از سایز یا طول لابیاهای داخلی خود بکاهند.

اگر چه تاکنون تعریفی در خصوص سایز لابیاهای داخلی ارائه نشده است ، اما باید اشاره داشت که بهترین حالت از دیدگاه زنان در خصوص سایز لابیاهای داخلی ؛ حالتی است که در آن لبه های داخلی ( لابیاهای داخلی ) از لبه های بیرونی ( لابیاهای خارجی ) تجاوز نکند.

لابیاپلاستی در اهواز

انواع لابیا

در این جا لازم می دانیم شما را با انواع لابیا آشنا کنیم تا مطلب فوق را بهتر درک نمایید.

مقصود از لابیا ، لب های بخش بیرونی ناحیه تناسلی خانم ها می باشد که خود بر دو نوع لابیا ماژور و لابیا مینور تقسیم می شود.

  • لابیا ماژور : لابیا ماژور یا در حقیقت لابیای خارجی ، به دو لایه پوستی که از روی استخوان ناحیه شرمگاهی تا ناحیه پرینه امتداد یافته است اطلاق می گردد.

لابیا ماژور ، موظف به پوشش دهی و حفاظت از ساختارهای داخلی و حساس دستگاه تناسلی زنان ؛ یعنی دهانه واژن ، کلیتوریس و لابیا مینور می باشد.

  • لابیا مینور : منظور از لابیا مینور یا لابیای بیرونی ، دو لایه پوستی است که در هر سمت از دهانه واژن واقع شده و در واقع بین لابیا ماژور قرار دارد.

لابیا مینور ، از کلیتوریس به سمت پایین کشیده شده و تا دو طرف دهانه واژن ادامه دارد ؛ توجه داشته باشید که لابیا مینور ، به لحاظ سایز و رنگ در میان زنان ، متفاوت می باشد.

لابیاپلاستی چیست ؟

خوشبختانه امروزه دستیابی به این مهم ؛ از طریق عمل جراحی لابیاپلاستی محقق شده است و خانم هایی که از بزرگ بودن لابیامینور رنج می برند ، می توانند با انجام عمل لابیاپلاستی علاوه بر خلاصی از ناراحتی های ناشی از این معضل ؛ زیبایی اندام تناسلی خود را نیز افزایش داده و رضایت خود و شریک جنسی شان را نیز فراهم آورند.

در حقیقت طی عمل لابیاپلاستی ؛ جراح متخصص با توجه به اندازه و شکل لابیاها و از طریق تکنیک های مخصوصی ، اقدام به بریدن بخش های اضافی لابیامینور می نماید و با کوچک کردن سایز آن نتیجه ای رضایت بخش را تحقق می بخشد.

لابیاپلاستی در اهواز

بنابراین می توان گفت که لابیاپلاستی ، نوعی جراحی زیبایی زنان است که در راستای تغییر اندازه ، حذف نواحی تیره و چروک خورده لابیامینور و نیز ایجاد تقارن در لابیامینور مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که در عمل لابیاپلاستی ؛ می توان پوست اضافی کلاهک کلیتوریس را نیز برداشته و بدین ترتیب ، علاوه بر بهبود حالت ظاهری اندام تناسلی ؛ بر افزایش کیفیت میل جنسی بانوان نیز افزود.

دکتر فریده فرح بخش بهترین متخصص زنان اهواز ، با تکیه بر علم و توانمندی خویش اعمال درمانی و زیبایی زنان را به بهترین نحو ممکن ارائه می نمایند ؛ شما عزیزان می توانید در راستای کسب بهینه ترین خدمات درمانی و زیبایی حوزه زنان ؛ اعم از جوانسازی ناحیه تناسلی و لابیاپلاستی در اهواز به مطب ایشان مراجعه فرمایید.

آیا لابیاپلاستی در دختران مجرد قابل انجام است ؟

همانطور که در طول مقاله مطرح نمودیم ، عمل لابیاپلاستی تنها بر روی قسمت خارجی ناحیه تناسلی متمرکز است ؛ لذا بر روی بکارت تاثیری نداشته و امکان انجام لابیاپلاستی در دختران باکره وجود دارد و آن ها نیز می توانند تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته باشند.

هزینه عمل لابیاپلاستی

تعیین هزینه نهایی عمل لابیاپلاستی ، تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای متعددی قرار دارد ؛ بنابراین نمی توان یک قیمت قطعی برای آن عنوان نمود.

عزیزانی که تمایل به انجام این عمل جراحی دارند ، می توانند جهت اطلاع از هزینه دقیق عمل به پزشک مورد نظر خود مراجعه نموده و پس از انجام معاینات و تشخیص های لازم از هزینه قطعی عمل لابیاپلاستی مطلع گردند.

پاسخ

1 × یک =

Call Now Buttonتماس با دکتر